Oldřichov - 26. až 28. 10. 2007

Jen krátce o víkendu z mého malého pohledu... Gabču s Jíťou jsem potkal kousek nad Kozou, kam dorazily po cca 30 km výpravě, při které zvládli minout většinu "pěknejch" skalek :-) Posezení u Kozy, příjezd Toma s Denčou a Číčou, pozdějc dorazila Lída s Jankem, pak hraní a spaní v týpku u Pramínka.

Ráno putování na Stržový vrch, Lysé Skály (kde jsem slečny protáhnul takovou pěknou zkratkou) a Gorilu, kousek nad Kozou zase zpátky k Borové věži, kde lezli Vrchlabáci, my tam jen bouldrovali, rozloučení s Gabčou a Jíťou (asi toho holky po páteční výpravě měly dost), setkání s Ondrou, posezení u Kozy - kde padlo rozhodnutí jet na Dlouháče na překližku - to bylo vlastně jediný místo, kde jsem o víkendu lez i já, proč jsem nelezl v Jizerkách, přesně ani nevím..... Večer vaření u ohně, krátké posezení a pak spaní tentokrát ve stanech / pod převisem.

V neděli opět na Stržový Vrch - Uhlířovu čapku a Kovadlinu, a zasejc bouldrování, a tentokrát aj lezení - obvzlášť pěkné stavění na Kovadlině (Denča a Ondra), večer jen cesta dom - s trošku nezvládnutou logistikou (6 lidí na 4 auta).

Jinak pls omluvte kvalitu výše uvedeného textu - nejsu romanopisec a navíc to vzniklo narychlo...

Snad optimalizováno pro rozlišení 1024x768, jinak by to mělo býti STRICT (Transitional) XHTML 1.0 a CSS 2.1.